Nejbližší termíny

Termíny létání nejsou zatím naplánovány.

Kalendář létání

Přijímáme


Poukázky a benefity

Facebook

Najdete nás na facebooku

Staňte se fanoušky!

Aktuality

1. 6. 2008: Létáme každý víkend

Léto se blíží a tandemová sezóna je v plných obrátkách. Létáme v podstatě každý víkend, který nám počasí dovolí. Fotogalerie z některých hezkých květnových dnů si můžete prohlédnout zde. Objednávejte a rezervujte si let s předstihem! Těšíme se na společné létání :-)

5. 5. 2008: Paragliding na leteckém dni

Paragliding a tandemové lety jsme představili na Dni otevřených dveří na letecké základně Náměšť nad Oslavou. Reportáž z vydařené akce najdete zde

1. 4. 2008: Začínáme létat!

Od soboty 5.4.2008 zahajujeme tandemovou sezónu. V sobotu 12.4.2008 pak proběhne slavnostní otevření nebe na Vysočině. Více informací najdete v odkazu "Termíny".
Vlastníci letenek a dárkových balíčků, rezervujte si co nejdříve termín Vašeho letu!

11. 3. 2008: Nová právní forma

I z důvodu zachování maximální bezpečnosti jsme pro novou sezónu pořídili zcela nové tandemové kluzáky (samozřejmě s patřičným testem od výrobce). Od 1.4.2008 pak dochází ke změně právní formy, veškeré naše služby budou poskytovány pod firemním názvem "AIR CENTRUM s.r.o."

3. 3. 2008: Paragliding Tandem v TV

Nedělního tandemového létání v blízkosti Brna se zúčastnil i štáb regionální jihomoravské televize RTA. Šot z létání se objevil na TV Prima.. Náš tandemový pilot Míra Oros se účastní legendárního štafetového závodu Red Bull Dolomitenmann jako tandemový pilot štábu České Televize, která tradičně připravuje z tohoto závodu dvacetiminutový sestřih.

23. 12. 2007: PF 2008

Rádi bychom Vám poděkovali za letošní přízeň a krásné tandemové lety. Zejména díky Vašim zážitkům a podnětům byla pro nás uplynulá sezóna velmi inspirující a ta následná bude plná zajímavých novinek (a doufejme i krásného letového počasí). Přejeme šťastné a veselé vánoce, bujaré oslavy Nového roku a těšíme se na setkání příští rok někde mezi "nebem a zemí" :-)

3. 12. 2007: Soutěžní úspěchy našich pilotů

Naši tandemoví piloti potvrdili, že patří mezi špičku nejen v tandemovém, ale i v soutěžním létání. Karel Vejchodský zvítězil i díky českému rekordnímu letu 264 km v celkovém pořadí Českého poháru paraglidingu 2007 v konkurenci 268 pilotů, Honza Krátký pak zvítězil v kategorii Tandemy. Naše společnost zorganizovala začátkem prosince i slavnostní vyhlášení výsledků, reportáž s fotografiemi najdete na tomto místě.

2. 12. 2007: Firemní benefity

Přijímáme dárkové poukazy a šeky firem SodexhoPass (Dárkový pass, Relax pass a Flexi pass), Accor Services (Sport a Multi) a Benefit Plus. Můžete tedy využít firemních benefitů k tandemovému létání :-) Konkrétní podobu šeků najdete v menu Naši partneři.

Dárkové balení

Aktuality

31. 10. 2017: Sezóna 2017

Se závěrem sezóny 2017 jsme ukončili pořádání tandemových letů.

Děkujeme všem, kteří jste s námi prožívali společné chvíle při volném létání.

Přejeme Vám klidný závěr roku a vše nejlepší v tom novém a ať se Vám daří.

 

3. 10. 2016: Sezóna 2016 skončila

Je tu opět čas podzimu, který ohlašuje konec letecké sezóny pro rok 2016.

Chtěli bychom všem poděkovat, za přízeň a za společné okamžiky, které jsme prožili v letošním roce.

Přejemepříjemný konec roku a budeme se na Vás opět těšit na jaře 2017.

S pozdravem

Tým paraglidingových tandemových letů

Všechny aktuality

Vaše zážitky

Vanda Mráčková

Vanda Mráčková

Mockrát děkuji za skvělý zážitek. Maximálně jsem si to užila. Čekání vůbec nevadilo, alespoň jsem stačila nabrat odvahu a taky bylo uklidňující vidět na ostatních, co mě čeká a ...

Pokračování