Current flights

The flights haven't been planned yet.

Flight calendar

We accept

Benefits

Empty

Empty in this language

Guestbook

Add a new story

05. 09. 2017

Romana F.

Boží a děkuji!

Dobrý den, letěla jsem u vás 26. srpna a musím říct, že to byla "totální pecka". Hrozně jsem si to užila - opravdu skvělý zážitek, výhled a podobně. Ale hlavní co dělalo ten zážitek zážitkem byl váš přístup. Strašně přátelský přístup, nádherná rodinná atmosféra celého kolektivu (byla jsem na let "svěřena tátovi" :D) a celou dobu si semnou při letu povídal. Prostě toto celý udělalo z toho zážitku velmi krásný a pozitivní den! Takže ještě jednou moc děkuji.
P.S. Jestli si to nyní čte někdo, do přemýšlí, jestli si tento let koupit, tak můžu jen doporučit ;)

14. 09. 2015

Katka

Poděkování

Dobrý den,
chci poděkovat za super adrenalinový zážitek.
Všem doporučuji vyzkoušet je to paráda :)

27. 08. 2015

Alena Trávníčková

Poděkování

Pěkný den,
chtěla bych Vám poděkovat za parádní zážitek a splnění malého dětského snu. Jste úžasní. A když létat, tak jedině s vámi.
Všem vřele doporučuji, všemi dvaceti!!!! :)

18. 08. 2015

Martina Hargašová

Veliké poděkování

Dobrý den všem... ráda bych touto cestou moc poděkovala celému týmu Air centra, konkrétně p.Krátkému staršímu i mladšímu, který očividně zdědil po rodičích lásku k létání a tato LÁSKA je při komunikaci s celým týmem znát.
Minulou neděli 9.8.2015 jste mi silně zasáhli do života. Pro mě neuvěřitelně silný emoční zážitek, který mě změnil... A časem se ukáže jak moc..Nevím přesně jak to pojmenovat..Prostě to cítím. Už nahoře ve vzduchu jsem se rozhodla, že tohle chci brzy zažít znovu a znovu a znovu..... Max.v další sezóně bych s vámi chtěla navázat spolupráci - už jako studentka vašeho kurzu. Měníte lidem životy....Děkuji. Zdraví, dobré počasí, úsměv a lásku přeje Martina Hargašová

04. 07. 2015

Jana

děti

Zdravím, uvedený věk u dětí je pevně daný? Syn má 9 let, chtěl by k narozeninám vyhlídkový tandemový paraglidingový let. Bylo by to reálné???

03. 07. 2015

Iva Vitoušová

Matějov

Díky " Letům" a Honzovi za super zážitek, díky Barče, že mi let koupila. Všem, kteří byste to rádi zkusili taky, ale máte trochu strach, vzkazuju : neváhejte a běžte do toho. Stojí to za to !

Original gift

Paragliding tandem flight as original gift!

News

3. 1. 2010: Paragliding Tandem updated

Paragliding tandem v novémWe prepared for the new season as always very responsibly - we bought brand new tandem glider and harnesses, special cameras for the new DVD video in HD resolution, and you just surf a brand new website.We hope that you like it and quickly find all relevant informations, whether you are interested in a paragliding tandem, want to buy a ticket or gift package or to book your flight date.

We are looking forward to you soon in the air and on the earth! :-)

All news

Vaše zážitky

Vanda Mráčková

Vanda Mráčková

Mockrát děkuji za skvělý zážitek. Maximálně jsem si to užila. Čekání vůbec nevadilo, alespoň jsem stačila nabrat odvahu a taky bylo uklidňující vidět na ostatních, co mě čeká a ...

Pokračování