Current flights

The flights haven't been planned yet.

Flight calendar

We accept

Benefits

Empty

Empty in this language

Flights offer

Seznamovací tandemový let - ilustrační foto

 

Seznamovací paraglidingový tandemový let

Je vhodný pro vás všechny, kteří si chcete jen vyzkoušet pocit letu na paraglidingovém kluzáku a prohlédnout si krásnou krajinu z nové perspektivy. Seznamovací let je určet pro skupiny (min. 5 osob) a firemní akce.

 

Vyhlídkový tandemový let - ilustrační obrázek

 

Vyhlídkový paraglidingový tandemový let

Je vhodný pro vás všechny, kteří si chcete naplno užít let na paraglidingovém tandemovém kluzáku a prohlédnout si naši zemi z nové perspektivy. Naši zkušení piloti jsou připraveni s Vámi strávit krásné chvíle mezi nebem a zemí.

 

Termický tandemový let - ilustrační foto

 

Termický paraglidingový tandemový let

Jedná se o prodloužení Vyhlídkového tandemového letu o let v termických stoupavých proudech. Díky kroužení můžeme vystoupat i několik set metrů a vy prožijete naprosto unikátní plachtařský zážitek.

Original gift

Paragliding tandem flight as original gift!

News

3. 1. 2010: Paragliding Tandem updated

Paragliding tandem v novémWe prepared for the new season as always very responsibly - we bought brand new tandem glider and harnesses, special cameras for the new DVD video in HD resolution, and you just surf a brand new website.We hope that you like it and quickly find all relevant informations, whether you are interested in a paragliding tandem, want to buy a ticket or gift package or to book your flight date.

We are looking forward to you soon in the air and on the earth! :-)

All news

Vaše zážitky

Vanda Mráčková

Vanda Mráčková

Mockrát děkuji za skvělý zážitek. Maximálně jsem si to užila. Čekání vůbec nevadilo, alespoň jsem stačila nabrat odvahu a taky bylo uklidňující vidět na ostatních, co mě čeká a ...

Pokračování