Nejbližší termíny

Termíny létání nejsou zatím naplánovány.

Kalendář létání

Přijímáme


Poukázky a benefity

Facebook

Najdete nás na facebooku

Staňte se fanoušky!

Vaše zážitky z tandemového létání

Vanda Mráčková

Vanda Mráčková

Mockrát děkuji za skvělý zážitek. Maximálně jsem si to užila. Čekání vůbec nevadilo, alespoň jsem stačila nabrat odvahu a taky bylo uklidňující vidět na ostatních, co mě čeká a že to bez problémů zvládli.

Ještě jednou mockrát děkuji a doufám že se ještě někdy s Vámi svezu. :)

Hezký den,  Vanda Mráčková

Martin Haluška

Martin Haluška

Dobrý deň,

chcem sa Vám veľmi pekne poďakovať aspoň takýmto spôsobom za fantastický zážitok. Mám veľmi pozitívny vzťah k lietaniu v rôznych podobách, dokonca som dvakrát skočil klasický parašutistický zoskok z lietadla,ale ten pocit slobody a voľnosti sa s tým pri paraglidingovom lete nedá vôbec porovnať. Čo sa týka personálnej stránky celej akcie - deň pred termínom tandemového letu ma podľa dohody kontaktoval p. Karel Vejchodský, s ktorým som myslím aj letel a dohodli sme si miesto lietania. Priamo na mieste som sa stretol s veľmi milým a zároveň profesionálnym jednaním celého Paragliding-tandem.cz teamu, preto sa chcem touto cestou ešte raz poďakovať za nezabudnuteľný zážitok a vrelo odporúčam komukoľvek kto chce niekomu urobiť takýmto nevšedným a originálnym spôsobom radosť.Ak sa rozhodnem "pričuchnúť" k tomuto krásnemu športu viac, určite sa na pana Vejchodského obrátim pri hľadaní vhodného inštruktora paraglidingu.

S pozdravom

Martin Haluška

Jarka Ledvinková

Jarka Ledvinková

Let byl úžasným zážitem. Pro mne to nebyl ani tak adrenalin, co mne na létání lákalo, ale klid a dostatek prostoru prohlédnout si nádhernou, přímo rajskou krajinu pode mnou. To se mi bohatě splnilo. Měli jsme nádherné počasí, svěží vítr a vzduch provoněný kvetoucími akáty a černým bezem.
Tak různorodá , barevná , harmonická krajina pode mnou, plná klidu a míru se nevyrovná žádné cizí zemi. Tam nahoře skoro v oblacích jsem si uvědomila, co jsem snad ani netušila. Prostě tuto zemi miluji a nemám už potřebu zkoumat a poznávat jiné země.

Zážitek z letu, a z krajiny, z nádherného počasí ve mne už zůstane navždy. Přála jsem si to, ale nedovedla si představit. Teprve až sama zkušenost s mladými, odpovědnými a přitom velmi citlivými lidmi z celého paraglidingového týmu. Od fotografky, přes mladou ženu co fotografie hned vypalovala a samotnými dvěma letci. Vyzařovala z nich radost ze života, klid , rozvaha a to vše se pojilo ve velkou důvěru, tak, že nemáte ani kapku strahu a až si uvědomíte, že jste ve vzduchu, tak strach potlačíte nádherný pohledem dolů. Nic se tomu neůže vyrovnat. Všem doporučuji.

Poznejte krajinu pohledem z oblak, zastavte své auto a pohlédněte vzhůru k oblakům a chtějte poznat silnice, pole, lesy, rybníky, remízky, rozvíjející se upravavené vesnice které vykukují svými červenými střechami jak muchomůrky v lese.

Vaše mysl dostane nový impuls a novou inspiraci k životu.

Jarka Ledvinková

Iveta Sigmundová

Iveta Sigmundová

Děkujeme ještě jednou za úžasné zážitky :-).
Jednak bych ocenila velni dobrou komunikaci s organizátory a hlavně celkový pozitivní přístup. Let byl v oboru případech neskutečným zážitkem. S partnerem jsem se domluvili, že bychom letěli ještě jednou, neboť bychom aspoň měli pocity intenzivnější: člověk by již věděl, "do čeho jde" a více by si celý čas ve vzduchu vychutnal, takže do toho "poletíme" znovu o prázdninách. :-)

Dárkové balení

Aktuality

31. 10. 2017: Sezóna 2017

Se závěrem sezóny 2017 jsme ukončili pořádání tandemových letů.

Děkujeme všem, kteří jste s námi prožívali společné chvíle při volném létání.

Přejeme Vám klidný závěr roku a vše nejlepší v tom novém a ať se Vám daří.

 

3. 10. 2016: Sezóna 2016 skončila

Je tu opět čas podzimu, který ohlašuje konec letecké sezóny pro rok 2016.

Chtěli bychom všem poděkovat, za přízeň a za společné okamžiky, které jsme prožili v letošním roce.

Přejemepříjemný konec roku a budeme se na Vás opět těšit na jaře 2017.

S pozdravem

Tým paraglidingových tandemových letů

Všechny aktuality

Vaše zážitky

Vanda Mráčková

Vanda Mráčková

Mockrát děkuji za skvělý zážitek. Maximálně jsem si to užila. Čekání vůbec nevadilo, alespoň jsem stačila nabrat odvahu a taky bylo uklidňující vidět na ostatních, co mě čeká a ...

Pokračování