Nejbližší termíny

Termíny létání nejsou zatím naplánovány.

Kalendář létání

Přijímáme


Poukázky a benefity

Facebook

Najdete nás na facebooku

Staňte se fanoušky!

Aktuality

12. 1. 2012: Létáme od dubna

Letošní sezóna nám začne pěkně aprílově, a to 1. dubna na jižní Moravě, kde to máme moc rádi. Termíny pro další lokality budou v kalendáři postupně přibývat. Již nyní tedy můžete provést rezervaci Vašeho letu.

16. 12. 2011: Distribuce před Vánoci

Pokud chcete mít pod vánočním stromkem originální vánoční dárek ve formě tandemového letu, upozorňujeme na poslední možné termíny online nebo telefonických objednávek:

Česká pošta: Úterý 20.12 do 10h

General Parcel: Středa 21.12 do 17h

Osobní odběr Brno/Jihlava: Čtvrtek 22.12 do 9h

 

6. 10. 2011: Sezóna 2011 je ukončena

Děkujeme všem našim letcům za nádherné zážitky! A že Vás letos nebylo málo, jen za září více než 150 nadšených letců! :-)

Pokud přemýšlíte o vhodném a zajímavém dárku sobě či Vašim blízkým, naše letenky i dárková balení mají platnost 12 měsíců od nákupu. Lety lze tedy uskutečnit na jaře či v létě příštího roku. Přejeme krásný podzim!

11. 3. 2011: Sportovec roku Jihlavska 2010

Miroslava Němcová předává dárkové balení Janě BukovanovéNaše firma byla partnerem této společenské akce. Dárkové balení vyhrála plavkyně Jana Bukovanová a předávala jí ho předsedkyně parlamentu M. Němcová, kterou krabička tak zaujala, že do mikrofonu přečetla, o co se jedná. "Sladké pokušení z letu, paraglidingové tandemové lety". Pár fotek z vyhlášení je zde.

11. 3. 2011: Sezóna již brzy začne

Zima končí a jaro již pomale začíná klepat na dveře. Stejně tak nám začíná sezóna paraglidingových tandemových letů. V kalendáři se již začínají objevovat první termíny, neváhejte a rezervujte si termín vašeho letu!

26. 11. 2010: Vánoční dárek: 50% sleva na VIDEO na DVD!

Přemýšlíte nad vánočními dárky a chcete se vyhnout vánočnímu šílenství? Zkuste darovat paragliding tandem v originálním dárkovém balení! Až do Vánoc navíc můžete k dárkovému balení či letence zakoupit VIDEO na DVD s 50% slevou za pouhých 825,- Kč!

Obdarovanému tak po tandemovému letu kromě fotek na CD zůstane i krásná filmová vzpomínka.

 

4. 11. 2010: Online platby

Nyní můžete pohodlně zaplatit ONLINE díky platebnímu systému GoPay, zrychlit tak dodání objednávky i ušetřit na dobírce.

Nestíháte? V případě koupě elektronické letenky a následném úspěšném zaplacení přes platební bránu náš systém ihned vygeneruje a zašle letenku v PDF k vytisknutí. Nemusíte tedy na nic čekat!

3. 11. 2010: Paragliding tandem v TV

Podívejte se na 10-minutový pořad televize B-TV Xtréma o tandemovém paraglidingu! Pořad byl natočen v září s naším týmem pilotů na jižní Moravě. >Videogalerie<

Dárkové balení

Aktuality

31. 10. 2017: Sezóna 2017

Se závěrem sezóny 2017 jsme ukončili pořádání tandemových letů.

Děkujeme všem, kteří jste s námi prožívali společné chvíle při volném létání.

Přejeme Vám klidný závěr roku a vše nejlepší v tom novém a ať se Vám daří.

 

3. 10. 2016: Sezóna 2016 skončila

Je tu opět čas podzimu, který ohlašuje konec letecké sezóny pro rok 2016.

Chtěli bychom všem poděkovat, za přízeň a za společné okamžiky, které jsme prožili v letošním roce.

Přejemepříjemný konec roku a budeme se na Vás opět těšit na jaře 2017.

S pozdravem

Tým paraglidingových tandemových letů

Všechny aktuality

Vaše zážitky

Vanda Mráčková

Vanda Mráčková

Mockrát děkuji za skvělý zážitek. Maximálně jsem si to užila. Čekání vůbec nevadilo, alespoň jsem stačila nabrat odvahu a taky bylo uklidňující vidět na ostatních, co mě čeká a ...

Pokračování